Schüco AWS 70.HI

Vynikajúce tepelno-izolačné schopnosti, stabilita a univerzálne použitie - to sú prednosti, ktoré z hliníkového okenného systému Schüco AWS/ADS 70.HI (High Insulation) robia skutočne všestranne použiteľný systém pre novostavby a rekonštrukcie. Kvalitné energeticky úsporné okná navyše disponujú bezkonkurenčnými výhodami hliníka ako materiálu: dlhou životnosťou, trvácnosťou a odolnosťou, úzkymi pohľadovými šírkami profilov ako aj rôznorodými možnosťami stvárnenia - a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov.

Schüco AWS/ADS 70.HI Vás presviedčí svojimi vylepšenými tepelno-izolačnými vlastnosťami pri stavebnej hĺbke 70 mm. Priemerná hodnota koeficientu Uf -1,5 W/m2K šetrí cennú energiu a tým vysoké náklady na vykurovanie. Táto hodnota sa dosahuje rozšírenou izolačnou zónou s dutými izolátormi a optimalizovaným viackomorovým stredovým tesnením.

Stavebná hĺbka 70 mm zabezpečuje vysokú vlastnú stabilitu okennej konštrukcie. Jednoduchým spôsobom môžete prispieť k zvýšeniu bezpečnosti Vášho domova pomocou skrytého kovania, kontroly uzamknutia ako aj vybavenia mechatronickým kovaním Schüco TipTronic.  

Popri smerom dovnútra i von otváravých možnostiach krídiel alebo riešeniach pre bezbariérové balkónové dvere, je v tejto stavebnej hĺbke k dispozícii široká paleta riešení aj pre zvláštne dizajnérske nároky. Mäkké vedenie línií SoftLine (SL) obrysu profilu v reze, zošikmené obrysy okenného systému Schüco AWS 70 RL.HI alebo úzky "oceľový výzor" okenného systému Schüco Fenster AWS 70 ST.HI, všetky môžu želaným spôsobom podčiarknuť vzhľad budovy.

V závislosti od použitého kovania a výberu skiel spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky až po triedu odolnosti 3.

Dvere

Nové dvere Schüco ADS 70.HI (High Insulated) spájajú vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť s výhodami dverných systémov Schüco ADS. Stavebná hĺbka 70mm zabezpečuje vysokú pevnosť. Vďaka alternatívnemu vybaveniu môžu byť použité aj ako multifunkčné dvere a začlenené do systému bezpečnosti a automatizácie budovy. Nadčasový dizajn je k dispozícii aj vo verzii  so zaoblenými obrysmi profilu v reze (Verzia SL) a dá sa ideálne kombinovať s fasádnymi a okennými systémami Schüco.

Výhody v skratke

  • Hodnota koeficientu Uf 1,5 W/m2K
  • Rozšírená izolačná zóna s penovou výplňou
  • Pohľadová šírka 147 mm
  • Valčekové pánty nastaviteľné v troch osiach
  • Rozeta takmer zalícovaná do roviny krídla dverí
  • Odolné voči vlámaniu do triedy WK2 (ako ADS 70 HD do triedy WK3)