Schüco Corona CT 70 Alu Clip

Corona CT 70 Alu Clip je plastový profilový systém, pri ktorom sa na vonkajšiu stranu základného rámu Corona CT 70 pridávajú hliníkové krycie lišty. Z tohto systému sa vyrábajú hliníkové okná Corona TopAlu.

Okenné systémy Corona CT 70 Alu CLip ponúkajú rovnaké prednosti energetickej úspornosti ako systémy Corona CT 70. Vonkajšie hliníkové krycie lišty treba chápať ako dodatočný dizajnový prvok stvárnenia fasády, pričom vďaka nezničiteľnému povrchu zvyšujú životnosť. Pevné oceľové profily v rámoch okien a krídel zabezpečujú oknám vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Všetky kovania sú bezpečne a pevne zakotvené do oceľovej výstuhy, ktorá prebieha dookola okna. Aj toto je prínosom pre Vašu bezpečnosť a hodnotu Vašich okien.

Okná Corona CT 70 Alu Clip podmaňujú svojimi nadčasovými líniami a štíhlymi kontúrami profilov v reze. Vyvážený dizajn krídiel tvaru Rondo a Classic podčiarkuje svojský štýl Vášho domu. Pomocou širokého spektra variantov farebného stvárnenia možno dodať osobitý výraz nielen interiéru, ale z farebnej rozmanitosti a z dodatočnej možnosti vzájomne farebne zladiť rámy a krídla ťaží aj stvárnenie fasády. Presne podľa Vašich vlastných predstáv.

S okenným systémom Corona CT 70 Alu Clip máte veľa možností stvárniť Váš dom nielen atraktívnejšie a príjemnejšie, ale ho aj technicky vylepšiť tak, aby sa jeho hodnota nielen zachovala, ale sa dokonca zvýšila. Čisté obrysy rámu v reze s úzkymi pohľadovými šírkami zvyšujú podiel skla v rámci celkovej plochy okna. To znamená viac svetla, lepšie osvetlenie a úprimnú priateľskú atmosféru.