Schüco Corona CT 70 AS

Okenný systém Corona CT 70 medzi plastovým okennými systémami všestranne boduje vysokou tepelno-izolačnou schopnosťou a rozmanitými doplnkami.

Plastové okná Schüco Corona CT 70 sa vyrábajú z osvedčeného a spoľahlivého 5-komorového profilového systému, ktorý je podľa statických požiadavok vystužený protikorózne upravenými oceľovými výztužami. Biele profily z okenného systému Schüco CT 70 sa dodávajú s modernými, striebrosivými a fóliovanými profilmi s čiernymi tesneniami. Na výber sú dva tvary krídla: Classic a Rondo.

Corona CT 70 Rondo

Corona CT 70 Classic

Plastové okná sú štandardne okované celoobvodovým kovaním Siegenia TITAN AF alebo kovaním Schüco VarioTec. Kovanie umožňuje nastavenie prítlaku krídla k rámu okna, škárové vetranie, disponuje poistkou proti chybnej manipulácii, protiprievanovou poistkou a dvomi hríbikovými uzávermi u otváravo-sklopných krídiel v základnej výbave.

Okná Corona CT 70 podmaňujú svojimi nadčasovými líniami a štíhlymi obrysmi profilov rámu v reze. Vyvážený dizajn krídiel tvaru Rondo a Classic podčiarkuje svojský štýl Vášho domu. Pomocou množstva farebných a drevených vzorov možno osobitým spôsobom zvýrazniť nielen vnútorné, ale i vonkajšie priestory.Okná Corona CT 70 ponúkajú ešte viac – počnúc farebným spektrom v odtieňoch blízkych RAL-farbám, až po možnosť kombinácie odlišných farebných tónov na vnútorných a vonkajších plochách rámov okien a krídiel. Presne podľa Vašich vlastných predstáv.